Ligne St. Barth Cream Mask With Pink Clay and Passionfruit Normal ve Kuru Ciltler için Besleyici ve Arındırıcı Maske 50 GR (4005)

Fiyat : ₺795,00(KDV Dahil)

Cream Mask With Pink Clay and Passionfruit Normal ve Kuru Ciltler için Besleyici ve Arındırıcı Maske 50 GR


İçeriğinde bulunan çarkıfelek özü, pembe kil ve değerli mineraller ile deri üzerinde biriken kirleri nazikçe arındırır. Cildin bağ dokularına temiz bir görünüm vererek cildi sıkılaştırır. Pembe kil; nazikçe ölü deri hücrelerini kaldırarak, cildi toksinlerden arındırır. Çarkıfelek özü cilde parlak, kadifemsi yumuşaklıkta bir his verir. Avokado yağı yoğun nem ile cildin canlanmasını sağlar.

 

Kullanım;

 

Haftada 1 defa temiz cilt üzerine ince bir tabaka halinde uygulanır. 15 dakika bekletildikten sonra su ile ciltten temizlenir.

 

Kuru ve normal cilt tipleri için uygundur.

 

Daha iyi bir sonuç almak için, Cleansing Milk With Frangipany Flowers, Tonic Lotion With Melon Extract  ve Peeling Cream With Papaya ile birlikte kullanabilirsiniz.


Cream Mask With Pink Clay and Passionfruit Normal ve Kuru Ciltler için Besleyici ve Arındırıcı Maske 50 GR

Çarkıfelek özü ve pembe kil ile bu krem maske değerli mineraller derinde bulunan kirleri nazikçe arındırır. Cildin bağ dokularına temiz bir görünüm vererek sıkılaştırır. Pembe kil; nazikçe ölü deri hücrelerini kaldırarak, cildi toksinlerden arındırır. Çarkıfelek özü cilde parlak, kadife gibi yumuşak bir his verir. Avokado yağı yoğun nem ile cildin canlanmasını sağlar.

 

Kullanım;

 

Haftada 1 defa temiz cilt üzerine ince bir tabaka uygulanır 15 dakika bekletildikten sonra su ile ciltten temizlenir.

 

Kuru ve normal cilt tipleri için uygundur.

 

Daha iyi bir sonuç almak için, Cleansing Milk With Frangipany Flowers ve Tonic Lotion With Melon Extract  ve Peeling Cream With Papaya ile birlikte kullanabilirsiniz.