Normal, karma ve yağlı ciltler için; cildi koruyan ve nemlendiren günlük bakım kremi.
140474
₺2.340,00 KDV Dahil
Sothys Hydrating Velvet Youth Cream Normal ve Kuru Ciltler İçin Yoğun Nemlendirici Anti Aging Krem 50 ml
140472
₺2.340,00 KDV Dahil
Nemlendirici ve gençleştirici etki, tek maskede bir arada!
140388
₺1.779,00 KDV Dahil
Tükendi
Çizgileri açmak ve sıkılaştırmak için

 

Göz çevresinde zamanla oluşan kaz ayakları ve kırışıklıkların görünümünü açmaya ve gevşemeye başlayan cildi toparlamaya yönelik zengin göz kremi

410062
₺1.589,40 KDV Dahil
₺2.649,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
Anında etkili bir lifting deneyimi için
 
 
Yoğun ve derhal etki gösteren lifting ve anti aging formülü sayesinde çizgi görünümünü yumuşatıcı ve toparlayıcı etkili yüz bakım kremi
 

400339
₺5.278,00 KDV Dahil

Anti Aging Ürünleri

 

 

Anti Aging Serum 

Yaşlanma sürecinin yavaşlaması noktasında ya da bu süreci tam tersi duruma çevirme kısmında başvurulan yöntemlerin geneline anti aging adı verilir. Bu uygulama vasıtasıyla; cildin tekrardan yenilenmesi, yaşlanma durumuna bağlı olarak ortaya çıkan hastalıkların önlenmesi ve vücuttaki hormon durumlarının dengelenmesi amaç edinilir. Uygulamaların en temel amacı ise genel sağlık durumunu daha iyi bir hale getirmek amacıyla yapılan müdahaleler sayesinde ömrü uzatmaktır. Anti aging serum ile birlikte cildinize canlılık ve dinamik bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Yaşlanma, hem içsel hem de dışsal faktörlere bağlı olarak gelişim gösteren ve tamamen biyolojik olan bir süreçtir. Yapılan uygulamalar sayesinde bu durumun daha geç bir zaman dilimi içerisinde ortaya çıkması mümkün kılınır. 

Anti Aging Serum Nedir? 

Anti aging serum nedir sorusu, özellikle yaşlanma belirtilerinin gözlendiği ya da yalının ilerlemeye başladığı kadınların kafasında kendine yer bulur. Hormonlarda meydana gelen azalmalar, sağlıksız bir şekilde beslenme, cildin farklı sebeplere bağlı olarak uv ışınlarına maruz kalması, sigara ya da alkol kullanımı ve stresli yaşam gibi faktörler yaşlanmanın en temel belirtileri arasında yer alır. Anti aging uygulaması aynı zamanda koruyucu hekimliğin de bir parçası olarak bilinir. Bu uygulamayla cildin yaşlanması daha uzun bir zaman dilimi içerisine yayılır. Ayrıca sağlıklı beslenme şekli ve düzenli yaşamla birlikte bu uygulama desteklenerek daha uysal bir süreç ortaya çıkarılır. Anti age serum da bu noktada önemli bir yere sahiptir. 

Anti Aging Nasıl Yapılır? 

Anti aging nedir ne nasıl yaptırılır diye merak edenler için, öncesinde genel anlamda bir sağlık muayenesinden geçmesi gerekir. Vücutta yer alan vitamin, kan, hormon ve mineral değerleri ölçülür. Eğer kişilerde herhangi bir hastalık varsa, bu hastalığı iyileştirme yolunda adımlar atılır. Eğer kişiler sağlıklıysa anti aging uygulaması aracılığıyla, bu sağlıklı durumları ekstra desteklenir ve daha güçlü bir hale getirilir. Anti aging serumlar kullanırken bir yandan beslenme şeklinize, kilo alıp verme durumunuza ve sosyal yaşam içindeki yerinize dikkat etmeniz gerekir. Vücutta farklı bölgelere ait gençleştirici krem uygulamaları mevcuttur. 

Anti Aging Serum Kullanımına Hangi Yaş Grubunda Başlanmalı? 

Hem kadınların hem de erkeklerin hücrelerinin yenilenmesi 25 yaş aralığında tamamlanmış olur. Bu yaş gruplarında cildinizin nem oranını dengeye sokacak ve yağ dengesini sağlayacak destek ürünlerini tercih edebilirsiniz. Anti aging serumların, 30 yaş grubunun altındaki kişiler için kullanılması uygun değildir. Anti aging serumların içeriğinde yer verilmiş olan maddelerin 30 taşın altında kullanılması, genç ciltlerde bazı olumsuz etkilerin meydana gelmesine neden olabilir. Yoğun etken maddelere bağlı olarak genç ciltler tarafından kullanıldığında kaşıntı, döküntü ve cilt üzerinde yanma gibi kötü durumlar ortaya çıkar. Bu nedenle yaşınızın gençliğine güvenmeyip, daha o yaşlarda dahi cilt bakımınıza önem vermeniz tavsiye edilir. Günlük yapılan bakımlar ve kullanılan yaşlanma karşıtı krem, cildinizi koruma noktasında son derece etkili olur. 

Anti Aging Serum Ne İşe Yarar? 

Günlük cilt bakımınızda kullandığınız ürünler ve nemlendirici çeşitleri, bakım sürecinde cildiniz için yeterli gelmeyebilir. Bu durumda da devreye serumlar girer. Yaşlanma karşıtı serumlar, bu ürünlerin cildinize yetersiz gelmesi durumunda cildinizin en alt katmanlarına kadar dahi iniş yaparak derin bir şekilde beslemeyi başarır. Bu ürünler sadece nemlendirici bir yapıda değildir. Aynı zamanda yaşlanma sonucunda ortaya çıkan kırışıklık, cilt lekeleri ve sivilceler üzerinde de büyük oranda etkili olur. Ürün çeşitlerine göre konsantrasyon oranlarında değişiklikler görülebilir. Bu durum, sizin ürünlerden ne beklediğinize göre de şekil alır. Ama genel anlamda bakıldığı zaman, anti aging serum çeşitlerinin tamamı cilt bakımında kullanılan ürünler arasında besin değeri bakımından en yüksek konsantrasyon oranına sahip olmasıyla beğeni kazanır. Serumların yapısı jel şeklinde dizayn edilir. Bu sayede cilt tarafından kısa süre içerisinde ve kolay bir şekilde emilmesi amaçlanır. 

Anti Aging Serum Nasıl Kullanılır? 

Anti aging serum nasıl kullanılır sorusuna verilecek yanıtlar, aslında son derece nettir. Ürünü kullanmadan önce ve kullanım sırasında dikkate almanız gereken bazı noktalar vardır. Dikkate almanız gereken en önemli ve ilk detay, ürünü kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz gerektiğidir. Bu temizliği tonik gibi temizleyici etkilere sahip olan ürünlerle kolay bir şekilde yapmanız mümkündür. Daha sonra serum içinden ortalama 2 y da 3 damla kadar elinize döküp, yukarı şekilde yaptığınız hareketlerle yüzünüz ve boyun bölgenize yumuşak bir şekilde uygulamanız gerekir. Bu uygulamayı günde bir ya da iki kez yapmanız yeterli olur. Ürün seçiminde ise yaşınızı ve cilt tipinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Doğru ürün kullanımıyla hayal ettiğiniz etkiye daha kısa süre içerisinde ulaşma şansınız oluşur. 

Anti Aging Serum Hangi Amaçla Kullanılır? 

Anti aging serumların kullanılmasında bazı temel amaçlar vardır. Bu amaçları kısaca şu şekilde sıralamak mümkündür;


Cilt dokularında yenilenme olması 

Dokuları birbirine bağlayan hücrelerin yenilenmesi

Yaşlanma etkilerine bağlı olarak meydana gelebilecek olan hastalıkları erkenden teşhis edilmesi 

Yaşlanma etkilerine bağlı olarak meydana gelebilecek hastalıkların teşhisi sonrasında önlem almak ve tedavi uygulanması 

Cinsel gücün ve cinsel sağlığın artırılması

Hormonlarda farklı sebepler nedeniyle  ortaya çıkabilecek olan düzensizliklerin dengeye sokulması 

Anti Aging Serum Alırken Cilt Tipinin Önemi Nedir? 

Hem kadınların hem de erkeklerin cilt tipinde bazı farklılıklar vardır. Bu cilt tipinde görülen farklılıklar neticesinde, ciltte kullanılacak olan ürünlerin seçimi de farklı şekillerde seçilir. Ciltte kullanılacak olan her bir ürünün seçiminde, cilt tipine ekstra olarak dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle anti aging serum alırken de cilt tipinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Özellikle kuru ciltp tipine sahip olan insanların, yaşlanmaya bağlı olarak oluşan kırışıklık oranı daha fazla olur. İnce şekilde meydana gelen kırışıklıklar, cilt üzerinde daha derin etkiler bırakır. Bu cilt tipine sahip olan insanlar için güneş filtreli ürünler her zaman daha faydalı olur. Yağlı cilt tipine sahip olan insanlar ise ciltlerinde sürekli bir şekilde meydana gelen yağ artışına karlı etkin bir mücadele sergilemek zorunda kalırlar. Bu nedenle de yağ üretimini yavaşlatacak ya da dengeye sokacak ürünlerin kullanılması tavsiye edilir. Karma cilt tipine sahip olan insanlar için durum bir tık daha zordur. Çünkü her iki yandan da mücadele göstermeleri gerekir. Ancak bu cilt tipindeki insanların yüzünün büyük bir kısmı kuru olduğu için, kur cilt tipine sahip olan kişilere önerilen anti aging serumlar tercih edebilirler. 

Anti Aging Serum Kullanacak Kişilere Öneriler 

Anti aging serumun, yaşlanma karşıtı etkileri vardır. Ancak tek başına bunu kullanmak yeterli olmaz. Bu süreçte bazı noktalara da dikkat etmeniz gerekir. Bunun için yapmanız gerekenler ise;


 

Sigara ve alkol kullanımından uzak durmalısınız. 

Cildinizi güneş ışınlarından korumalısınız. Bu sayede cilt kanseri olma riskini de alt seviyelere indirebilirsiniz. 

Düzenli bir şekilde egzersiz yapmalısınız. Koşu, yürüyüş ya da basit hareketler yeterli olur. 

Sağlıklı beslenmelisiniz. Gerekli vitamin ve mineralleri almalısınız. 

Bol su içmelisiniz. 

Kilo alımınıza dikkat etmelisiniz. 

Stresi hayatınızdan uzak tutmalısınız. 

Uykunuzu düzene sokmalısınız. 

Şekeri, diyet listenizden çıkarmalısınız. 

Detoks yapmalısınız. 

Kalorilerinizi kısıtlamalısınız. 

Anti Aging Serum Önerileri 

Anti aging serum önerileri arasında sizlere sunulmuş olan Sothys Youth Serum Selection KİT, yüksek performanslı yoğun anti aging serum kiti 6 farklı tüp çeşidiyle bu deneyimi en kusursuz şekilde yaşamanızı sağlar. Özellikle çok yönlü bakım yapmak isteyen kişiler için en ideal seçeneklerin başında yer alır. Setin içinde bulunan 6 farklı tüp, 6 ayrı görev üstlenir. Perfect Shape Youth Serum çeşidi, yumuşak dokusu sayesinde cildinizin kolayca kavranmasını sağlar. Bu sayede de yüz hatlarını yeniden şekillendirilmiş olur. Unifying Youth Serum; kırışık azaltıcı etkisiyle cildinizin daha genç bir görünüme kavuşmasında rol sahibi olur. Wrinkle Specific Youth Serum; cildiniz üzerinde meydana gelen kırışıklıkların içini doldurarak, yaşlanma belirtilerini en alt seviyeye indirgemeyi amaç edinir. Firming Specific Youth Serum; cildinizde sıkılaşma etkisi yaratarak pürüzsüz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Üstelik cildinizi canlandırıcı bir özelliği de vardır. Reconstructive Youth Serum; yağlı jel dokusuna sahip olacak şekilde dizayn edilir. Bu sayede cildinizin emmesi daha kolay olur. Yoğun nem oranı, özellikle kuru cilt tipine sahip olan insanlar için biçilmiş kaftandır. Detoxifying Anti-Free Radical Youth Serum; Detoks etkili özelliğiyle dikkat çeker. Cildinizdeki hücreleri yenilemeyi amaç edinir. Set içerisinde yer alan bütün tüpler 5 ml şeklindedir. Düzenli kullanımlarda faydasını kısa süre içerisinde görmeniz mümkündür. 

Cildiniz için ne yaparsanız yapın, her zaman sağlığın önemli olduğunu unutmayın. 

 

 

Arkadaşını Davet Et


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. KVKK ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.