Anında toparlayıcı etki için

 

Cildin yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü anında gözle görülür şekilde hafifletici, kırışıklık derinliğinin azalmasına yardımcı ampul konsantresi

401161
₺1.976,00 KDV Dahil
Dolgunlaştırıcı ve pürüzsüzleştirici etki için

 

Sıkılaştırıcı, dolgunlaştırıcı, şekillendirici ve nemlendirici etkiyle cilde gençlik katan, alttan cildin doğal kolajen oluşumunu destekleyen ampul konsantresi

401162
₺1.976,00 KDV Dahil
Arındırıcı ve yenileyici etki için

 

Yüzeysel problemli ciltleri derinlemesine arındırıcı etkili ampul konsantresi

401167
₺1.318,00 KDV Dahil
Güçlendirici ve koruyucu etki için

 

Kuru ciltler için adeta bir vitamin kokteyli gibi etki göstererek cildin yüzeyini ve doğal nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı ampul konsantresi

401166
₺1.346,00 KDV Dahil
Işıltı ve nem veren etki

 

Yorgun ve mat ciltler için ışıltı verici ve yoğun nemlendirici etkili ampul

401159
₺1.685,00 KDV Dahil
Sıkılaşmış ve genç görünümlü bir cilt için
 

Cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlayan, anti aging etkili ampul

 

401160
₺1.976,00 KDV Dahil
Kuru, canlılığını kaybetmiş ciltler için
 

Plankton yosun özleri içeren formülü sayesinde ödem atılmasına yardımcı olan, yoğun nem sağlayan ve cilde canlılık katan ampul konsantresi

 

401168
₺1.685,00 KDV Dahil

 

Hassasiyeti ferahlatmak ve gerginlik hissini azaltmak için

Hassas, tahriş olmuş ve iritasyona meyilli ciltler için sakinleştirici ve ferahlatıcı etkili ampul konsantresi

 

401164
₺1.586,00 KDV Dahil

Ampuller

 

Cilt Ampulü

Cilt sağlığının korunabilmesi ve efektif bir cilt görümü elde edebilmek adına günümüzde kozmetik ve sağlık sektörünün bir arya gelerek oluşturduğu pek çok farklı çözüm önerisi bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Buna karşın cilt ampulü gibi bazı çözüm önerileri kalıcılık ve uzun süreli deneyim vadediyor olduğundan diğer bakım ürünlerinden ayrılarak fark yaratır.

Son dönemde oldukça ilgi çeken cilt bakım yaklaşımlarından olan cilt ampulü, yaşlanmaya bağlı gerçekleşen cilt sağlığı sorunlarının giderilmesinden, kusursuz bir cilt görünüm elde etmeye kadar pek çok konuda özel avantaj sağlamaktadır.

Cilt sağlığının korunması ve yaşlanmaya bağlı cilt üzerinde yaşanabilecek aksaklıkların önlenebilmesi adına cilt yenileyici ampuller, kısa sürede etki gösterir. Bu noktada diğer cilt bakım ürünlerinden ayrılıyor olmakla birlikte aynı zamanda gösterdiği etkinin kalıcılık vadediyor olması, bu cilt bakım yönteminin en temel sağladığı avantajlar arasından yer almaktadır.

Son dönemde yüksek düzeyde trend olan ve kadınların cilt bakımı adına en vazgeçilmez yol arkadaşları arasına giren cilt ampulleri ile ilgili merak edilen pek çok konu bulunmaktadır. Bu kapsamda özellikle cilt bakım ampulleri nasıl kullanılır? Sorusu ön plana çıkmaktadır ve bunula birlikte bu cilt bakım tekniğinin ne olduğu ve ne gibi faydalar sağladığı da kadınlar tarafından son derece merak konusudur.

Cilt Ampulü Nedir?

Özellikle günümüzde cilt bakımının etkili bir şekilde yapılması ve arzu edilen sonuçların elde edilebilmesi adına alternatif yöntemlere başvurularak doğal kürler hazırlanır. Bu kürlerin cilt üzerindeki etkisi her ne kadar azımsanamayacak ölçüde olumlu yönde olsa da doğru şekilde elde edilmeyen bileşimler aynı etkiyi göstermez. Cilt bakım ampulleri de tam olarak sizin yerinize doğru miktarlarda doğal içerikler kullanılarak oluşturulan kürlerdir.

Bu bağlamda cilt yenileyici ampul, cilt üzerinde yaşanan belli başlı sorunların ve kusurların giderilebilmesi adına doğal içerikler ve vitaminlerle zenginleştirilmiş özel bileşenli kürlerdir. Cilt bakımı konusunda diğer yaklaşımlara göre en temel farkı ise sahip olduğu doğal özlerden elde ettiği hızlı etki gösterme gücü olan bu cilt bakım yönteminde ilk kullanımdan itibaren olumlu sonuçların anında alınması oldukça olasıdır.

Cilt Bakım Ampulleri Nasıl Kullanılır?

Cilt ampullerinin etkisi hakkında bilgi sahibi olan kadınlar açısından en temel merak edilen durum bu son derece etkili cilt bakım tekniğinin nasıl uygulandığı şeklindedir. Bu kapsamda cilt bakım ampulleri nasıl kullanılır? Gibi sorular kadınların bu benzersiz özellikler sunan, cilt bakım yaklaşımından faydalanabilmek adına en çok merak ettiği konuların başında gelir.

Cilt yenileyici ampuller kullanım konusunda da önemli kolaylıklar sağlar ve bunula birlikte kullanım yöntemleri genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Ampul tüpten çıkartılarak avuç içine gerekli miktarlarda alınır.
 • Masaj etkisi ile ürün cilde iyice yedirilir.

Cilt yenileyici ampuller kullanım bakımından bazı durumlarda farklılık gösteriyor olsa da genel hatlarıyla bu şekildedir. Aynı zamanda kullanım sıklığı ve miktarı konusunda da ürünlerin üzerinde bulunan yönlendirmelere uyulması gerekmektedir ve çoğunlukla cilt bakım ampulleri sabah ve akşam kullanılmalıdır.

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorunlarında Kullanılır?

Cilt yenileyici ampuller, sahip oldukları yenileyici ve revize edici özelliklerinden dolayı pek çok farklı cilt sorununda kullanılmaya uygunluk taşır. Aynı zamanda hemen her cilt bakım ampulünde bulunan Hyalüronik Asit, bu ürünlerin cildin alt katmanlarına en etkili şekilde ulaşmasını ve uyarıcı etki ile cildin kendi kendini yenileme sürecini başlatmasını sağlamaktadır.

Cilt ampullerinin kullanıldığı cilt sorunları genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Hassas ciltlerin bakımları ve oluşan kızarıklıkların çözümü
 • Cilt görünümlerinin ve kusurlarını düzeltilerek, cilt de yaşanan olumsuzlukların giderilmesi
 • Yaşlanmaya bağlı cilt sağlı sorunlarının yaşanması
 • Sıkı ve canlı bir cilt görünümünün elde edilebilmesi
 • Cildin yenilenmeye ihtiyaç duyduğu tüm sorunlar

Gibi temel cilt sağlığı sorunları konusunda cilt yenileyici ampul kullanıma uygundur. Bunula birlikte rutin haline gelmiş cilt bakımlarında da gerekli olan diğer cilt bakım ürünlerinden sonra toparlayıcı ve yenileyici etkisiyle bu ürünlerin kullanılması mümkündür.

Cilt Bakım Ampullerinin Faydaları

Pek çok farklı cilt sağlığı sorununa kısa sürede kesin ve kalıcı çözümler üretiyor olmasının yanı sıra cilt bakım ampullerinin faydaları geniş yelpazede cildin en etkili şekilde korunabilmesi ve cilt sağlığının yaşlanmaya bağlı olumsuz etkilerden uzak şekilde canlı ve dinamik görünebilmesi üzerinedir. Bunula birlikte ilk kullanımdan itibaren olumlu sonuçların gözle görülür ölçüde alınıyor olması da cilt ampulu kapsamında ön plana çıkan diğer avantajlar arasındadır.

Tüm bunların yanı sıra geniş yelpazeden cilt bakım ampullerinin faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Cildin yenilenmesini sağlar. Aydınlatıcı, ışıltı verici ve pürüzsüzleştirici etkisi ile cildin canlı bir görünüme sahip olmasına büyük katkılar sunar.
 • Cilt hasarlarına karşı önleyici bir etkisi bulunmaktadır.
 • Cildin nem dengesinin korunmasını sağlar ve düzenli kullanımlarda cildin ihtiyaç duyduğu E vitamini desteğini sağlar.
 • Cilt lekeleri konusunda engelleyici bir işleve sahip olmasının yanı sıra var olan lekelere karşı da tedavi edicidir.
 • Kuru ciltlere nem kazandırır.
 • Yaşlanmaya bağlı olarak gelişen cilt sorunlarına karşı cildi korur.
 • Güneş lekelerinin yok edilmesi konusunda etkili bir yöntem olarak kullanılabilir.

Gibi pek çok avantaj sağlayan cilt yenileyici ampuller, günümüzde en çok tercih edilen cilt bakım teknikleri arasında yer almaktadır.

Cilt Bakım Ampulü Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her kozmetik ürününde olduğu gibi cilt bakım ampulü tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler doğru kozmetik markalarına yönelim gösterilmesi üzerinedir. En genel anlamıyla bilindik ve güven oluşturan markalara ve kozmetik çözümlerine yönelmek, en etkili sonuçların alınabilmesi adına temel husustur. Özellikle cilt bakımı gibi son derece hassasiyet gerektiren konularda efektif sonuçların alınabilmesi adına en sağlıklı tercihler yapılmalıdır.

Cilt bakım ampulü tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler arasından bir diğer önemli mesele de cilt tipine uygunluktur. Aynı zamanda cilt tipine uygunluk kadar bu cilt bakımı tekniğinin hangi bölgelere için talep edildiği ve cildin hangi bölgelerine uygulanacağıdır. Dolayısıyla bu belirleyicilere yeterli düzeyde özen gösterilmesi halinde kalıcı cilt bakımı çözümlerini kısa sürede elde etmek cilt yenileyici ampuller ile mümkündür.

Cilt Yenileyici Ampuller

 

Cilt yenileyici ampuller belirtilmiş olduğu gibi bölgesel kullanımlara göre farklılık içermektedir. Bu kapsamda en doğru tercihin yapılabilmesi adına belirleyici unsurlar arasında yer alan bölgesel farklılıklara yönelik içeriğe sahip olan özel olarak üretilmiş ampullere yönelim gösterilmelidir.

Örneğin selülit bölgesinde yaşanan cilt sağlığı sorunları için etkili sonuçların alınabilmesi adına Babor Ultimate 3D Cellulite Fluid Selülit Karşıtı Vücut Ampulü kullanılabilmektedir. Bağ dokularının sıkılaşmasını sağlayan bu ampul aynı zamanda portakal kabuğu görünümüne sahip olan oluşumların yok edilmesi ve önlenmesi adına da kesin çözümler üretir.

Neme ihtiyacı olan ciltler için özel olarak üretilmiş olan Thalgo Absolute Hydra- Marine Concentrate Yoğun Nemlendirici Serum da içeriğinde bulunan Hyalüronik Asit ile yaşlanmaya bağlı cilt sorunlarının önüne geçmek adına özel olarak oluşturulmuştur. Tek bir damla ile gün içerisinde yoğun nemlendirici özellik sağlayan bu ampul, hücrelerin detoks etkisini arttırmaktadır.

Hassas ciltler için özel olarak üretilmiş olan Babor Anti-Stress Fluid Hassas Ciltler İçin Yatıştırıcı Ampul Konsantresi doğal bir bariyer görevi görerek, hassas ciltlerin nem dengesini korur ve dışarın gelen olumsuz etkilere karşı cildin canlı ve dinamik bir görünüm elde etmesini sağlar.

Cilt tonu ve cilt rengi gibi konularda sorun yaşayanlar ve cilt tonunun dengelenmesini sağlayamayanlar için özel olarak üretilmiş Sothys Brightening Essential Ampoules Ton Eşitleyici ve Aydınlatıcı Ampul Konsantresi de cilt üzerinde oluşan ton farklarını kalıcı olarak dengeler. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür olumlu sonuçların elde edilebilmesini imkan tanıyan eşitleyici ampul konsantresi, parlak ve aydınlık bir cilt görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Kuru ve hassas ciltler için dengenin korunabilmesini sağlamaya yönelik kesin bir çözüm önerisi olan Multi Soothing Concentrate Ampoules ise nemlendirici etkisiyle hücresel iltihaplanmalara karşı önleyici bir özelliğe sahiptir. Cilt yüzeyinde görünen damaların görünümünü yatıştıran özelliği ile cilt görünümüne de olumlu düzeyde etki eder.

Medikal estetik uygulamaları ya da benzeri işlemler ile ciltlerin hassasiyetinin zedelendiği durumlarda oldukça önemli etki gösteren ve yatıştırıcı özelliği ile cilt üzerinde yaşanan olumsuzlukları gidermeye yönelik özel formülü bulunan Sothys Cosmêcetique Redness Rebalancing Ampoules Hassas ve İşlem Görmüş Ciltler İçin Yatıştırıcı Etkili Ampul ise hassas ciltlerin dengelenmesini sağlayarak, dışarıdan gelen olumsuz faktörlere karşı cildi koruyarak, tüm hedef bölgelerinde olumlu sonuçların alınmasını sağlar.

 

 

Arkadaşını Davet Et


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. KVKK ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.